Krátkodobé půjčky bez registru

Dostali jste se do tíživé finanční situace, ze které není na první pohled úniku? Začaly vám přerůstat splátky přes hlavu a vy jste se tudíž dostali do nechvalně známého registru dlužníků? Pak získáváte jistotu, že pokud zamíříte s prosbou o další finanční výpomoc do banky, s největší pravděpodobností vám nepůjčí ani korunu. Co vám tedy v této situaci zbývá? Obrátit se na nebankovní instituce nabízející krátkodobé půjčky bez registru. Které to jsou? To se dozvíte v našem mini přehledu.

Krátkodobé půjčky bez registru CreditOn

Nebankovní společnost se silnou základnou v České republice a Lotyšsku pružně reaguje na potřeby svých klientů a z tohoto důvodu neustále rozšiřuje své portfolio finančních produktů. Právě proto se v jejich nabídce objevily krátkodobé půjčky bez registru, díky kterým můžete získat finanční injekci ve výši 500 Kč, až 4000 Kč. Splatnost této půjčky se pohybuje v rozmezí jednoho až třiceti dnů.

O půjčku můžete zažádat pěkně z pohodlí svého domova a to v kteroukoli denní, či noční hodinu. Aktuálně je možno u společnosti CreditOn čerpat atraktivní slevu a tak si můžete půjčit zcela bezúročně kliknutím na tento odkaz.

Krátkodobá Ferratum půjčka bez registru

U nebankovní společnosti Ferratum vás s žádostí o nebankovní půjčky bez registru rozhodně nepošlou k čertu. Ba právě naopak. Půjčit si zde můžete 700, až 10 000 Kč a to na dobu 15, až 45 dnů. Roční úroková sazba u této krátkodobé půjčky bez registru činí 521,43 %. Půjčku vyřídíte jednoduše prostřednictvím přehledného online formuláře, ve kterém si navolíte výši půjčky i přesné datum její splatnosti. Ihned po odeslání online formuláře obdržíte SMS vyrozumění o tom, zda vám půjčka byla schválena, či nikoli.

O půjčku můžete kromě online formuláře zažádat také prostřednictvím SMS zprávy. Tu odešlete ve tvaru FER Částka Jméno Příjmení Doba splatnosti Rodné číslo Číslo OP Bankovní spojení Adresa Město PSČ na číslo 736 30 40 30.

Krátkodobé půjčky bez registru od Kredito24

Tato extra rychlá krátkodobá půjčka slibuje poskytnutí peněz do 15 minut. Půjčka je vhodná pro ty, kteří mají záznam v registru dlužníků i pro všechny ostatní. Půjčit si můžete částku v rozmezí od 3500 Kč, až po 12500 Kč a to na dobu 1, až 30 dnů. Žádost o půjčku vyřídíte online během několika mála minut. Vyrozumění o tom, zda vám byla půjčka schválena, či nikoli obdržíte obratem. Po odeslání ověřovacího poplatku, který činí u této nebankovní společnosti pouhou jednu korunu, ihned uvidíte, v kolik hodin budete mít své peníze u sebe.

Solidní a diskrétní jednání společnosti, jakožto i spolehlivost a rychlost poskytnutých finančních prostředků je velkou předností tohoto poměrně mladého poskytovatele nebankovních půjček.