Krátkodobé půjčky online

Krátkodobé půjčky patří k nejoblíbenějším finančním produktům. Taková půjčka ve výši několika stovek nebo tisíc totiž může efektivním způsobem vyřešit celou řadu dalších problémů. Pokud jste se někdy dostali do prodlení s placením nájmu nebo faktury od telefonního operátora, jistě nám dáte za pravdu, že krátkodobé půjčky online byly tím prvním, na co jste v dané chvíli pomysleli. Na následujících řádcích vám proto prozradíme, kde hledat pomoc, pokud budete potřebovat menší finanční obnos v co nejkratší možné lhůtě.

Krátkodobá půjčka online od Expert-půjčky.cz

Tyto online půjčky jsou poskytovány všem, aniž by museli dokládat svůj příjem. O půjčku zažádáte prostřednictvím online formuláře, kde si zvolíte konkrétní částku i termín splatnosti. Ihned budete informováni o tom, jak velký poplatek se ke konkrétní částce váže. Půjčky jsou poskytovány ve výši od 1000 Kč, do 10000 Kč. Po vyplnění online formuláře vám do deseti minut přijde vyjádření o tom, zda vám půjčka byla schválena, či nikoli. Vypůjčené finanční prostředky musíte vrátit do 21 dnů. Roční procentní sazba nákladů u této krátkodobé půjčky online činí 434 %.

Krátkodobá půjčka online na Půjčkomat.cz

U této krátkodobé půjčky online si můžete půjčit finanční obnos ve výši 500 až 1000 Kč a to až na dobu 31 dnů. Jednoduchý online formulář vám umožní nastavit si konkrétní částku i termín splatnosti. Zároveň budete vyrozuměni o tom, kolik vás taková výpůjčka bude ve finále stát a kdy je nutno vypůjčené peněžní prostředky vrátit. Online formulář vyplníte během několika mála minut. Informaci o tom, zda vám půjčka byla schválena či nikoli, se dozvíte během 15 – 20 minut.

Od chvíle schválení půjčky neuplyne ani deset minut a poskytovatelé vám ji odešlou na účet. Podmínky pro získání této krátkodobé půjčky online jsou následující: fyzická osoba s trvalým bydlištěm na území ČR, která dosáhla věku 18 let a má pravidelný příjem. Jeho výši zde ale nemusíte dokládat.

Kouzelná online půjčka

Kouzelnou půjčkou si můžete vypůjčit až 10000 Kč na 30 dnů. Minimální hodnota finančního obnosu, o který můžete prostřednictvím online formuláře zažádat, činí 1000 Kč. Po zvolení konkrétní částky a data splatnosti ihned vidíte, kdy se mohou peníze objevit na vašem účtu.

Pro stálé klienty má společnost ještě spoustu dalších výhod. Jednou z nich je například skutečnost, že místo 10000, je možno zažádat až o 50000 Kč. O tom, zda vám půjčka bude poskytnuta, či nikoli budete vyrozuměni do 60 minut od odeslání žádosti. Roční procentní sazba nákladů u této krátkodobé půjčky online činí maximálně 1715 %. O půjčku mohou zažádat osoby starší 18 let, s trvalým pobytem na území ČR, kteří nejsou vedeni v registru dlužníků, mají vlastní telefonní číslo a dostatečně vysoký scoring (schopnosti klienta dostát svým finančním závazkům).