Dvě atraktivní a oblíbené půjčky ve finančním světě. Požádáte o ně taky?

Rozhodli jste se půjčit si? To není špatný nápad. Pokud peníze potřebujete, proč zatěžovat svými problémy rodinu, kterou byste tímto mohli taktéž dostat do finančních trablů. Navíc dnes je finanční svět plný atraktivních půjček, které nejsou opředené žádnými podvody nebo neférovým jednáním. Navíc Česká národní banka v nedávné době provedla čistku v seznamu poskytovatelů půjček. Skrouhla seznam poskytovatelů snad na třetinu.

Vyhodila ze seznamu ty poskytovatele, kteří jevili neférové chování nebo se jejich půjčkám nedalo věřit. I přes tuto čistku je však seznam poskytovatelů půjček poměrně dlouhý. Vybrali jsme proto dvě atraktivní a oblíbené půjčky.

Než však přejdeme ke dvěma konkrétním půjčkám, jež jsme vybrali, je třeba konstatovat, že oblíbené jsou dnes zejména nebankovní půjčky.

Osobní půjčka PROFI CREDIT

Jednou ze dvou atraktivních a velmi oblíbených půjček je také osobní půjčka společnosti PROFI CREDIT. Společnost se pyšní nálepkou či označením “důvěryhodná”, navíc nabízí takzvané rychlé půjčky, díky nimž jsou peníze doslova ihned na účtu, nejpozději však do 24 hodin od schválení úvěru.

V rámci osobní půjčky PROFI CREDIT je možné si půjčit až 166 tisíc korun, které můžete mít na účtu do druhého dne od schválení úvěru. Kromě toho je zde zdarma možnost odložit si splátky a případně i půjčit si znovu.

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT

Další oblíbenou půjčkou je podnikatelská půjčka od stejné společnosti, která je k dispozici podnikatelům, jež působí ve světě podnikání minimálně půl roku. Tito podnikatelé si mohou půjčit až čtvrt milionu korun, které mohou obdržet opět do druhého dne od schválení úvěru. I v tomto případě je zapotřebí jen minimum dokladů a dokumentů.

Přečtěte si také:  Rady a tipy pro všechny, kdo shánějí výhodnou krátkodobou půjčku

Pokud jste tedy podnikatel, který potřebuje peníze pro rozkvět nebo rozvoj firmy, pokud chcete investovat do reklamy nebo do nového projektu, touto půjčkou neuděláte krok stranou, spíše naopak.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..