Krátkodobé půjčky ihned na účet

Potřebujete okamžitou finanční výpomoc? Musíte urychleně zaplatit nájem nebo fakturu od telefonního operátora? Zapomněli jste na narozeniny své poměrně náročné tchyně, která se nespokojí jen tak s něčím? Nebo jste jednoduše narazili na výhodnou sestavu do obývacího pokoje, kterou za takové peníze rozhodně už nikdy neseženete? Pak vás bude zřejmě zajímat, kdo poskytuje krátkodobé půjčky ihned na účet.

Pokud si nezařídíte u své banky tzv. kontokorent (víte, co je kontokorent?), nezbude vám nic jiného, než se obrátit na nebankovní společnosti. Které tento finanční produkt nabízejí? Odpověď na tuto otázku naleznete o pár řádků níže.

Krátkodobé půjčky ihned na účet od Creditsor

U této nebankovní společnosti si zařídíte krátkodobou půjčku ihned na účet prostřednictvím přehledného online formuláře. Půjčit si můžete okamžitě 500 až 4500 Kč, které vrátíte v průběhu jednoho až třiceti dnů. Informace o tom, zda vám bude půjčka poskytnuta, či nikoli se k vám dostane během několika mála minut od odeslání online žádosti. Pokud vám bude žádost schválena, obratem vám budou odeslány peníze na váš bankovní účet. Za jak dlouho se peníze na vašem běžném účtu objeví, to záleží na rychlosti vaší banky. Podmínky pro získání Creditsor krátkodobé půjčky ihned na účet jsou následující: věk od 18 do 65 let, žadatel musí být občanem České republiky, musí mít platný bankovní účet a stálý příjem.

Krátkodobá Vataonline půjčka ihned na účet

Rychlá půjčka ihned na účet od nebankovní společnosti Vataonline vám může být poskytnuta v rozmezí od 100 Kč, do 4999 Kč a to na dobu jednoho až třiceti pěti dnů. Po navolení konkrétní částky a doby splatnosti ihned uvidíte, jak velký poplatek vám společnost účtuje a kdy budete muset vypůjčené prostředky splatit. Žádost o půjčku bude vyřízena do 15 minut. Peníze vám následně budou na účet odeslány ihned po jejím schválení.

Krátkodobá Vataonline půjčka ihned na účet je oproštěna od zbytečného papírování a dalších formalit. Nepodepisujete zde žádné smlouvy a vše vyřídíte pěkně z pohodlí svého domova prostřednictvím internetu.

ViaSMS krátkodobá půjčka ihned na účet

U této nebankovní společnosti si můžete půjčit minimálně 50 a maximálně 12000 Kč. Splatnost této krátkodobé půjčky ihned na účet činí 1, až 30 dnů. Maximální RPSN zde činí 3107 %. Žádost o tuto půjčku vyřídíte taktéž přes internet. Ihned po jejím odeslání vás budou zástupci společnosti informovat o tom, zda vám půjčka bude poskytnuta, či nikoli. Pokud vám přijde vyrozumění o kladném posouzení vaší žádosti, finanční prostředky vám budou odeslány na bankovní účet obratem. O tom, kdy se peníze na vašem účtu doopravdy objevují, rozhoduje pouze banka, u které máte účet veden. Žádejte klinkutím na URL odkaz – http://www.pujcky-pres-sms.cz/via-sms-pujcka/