Krátkodobé půjčky

Potřebujete okamžitou finanční výpomoc a nechce se vám chodit s prosbou o peněžní injekci za rodinou nebo známými? Pak se mohou stát řešením vaší svízelné situace krátkodobé půjčky, které v České republice poskytuje celá řada bankovních i nebankovních institucí. Pojďme se nyní společně podívat na některé z nich, které mohou i vám pomoci vyřešit nejeden finanční problém.

Krátkodobé půjčky od ZUNO Bank

Tato půjčka se prezentuje jako „půjčka malá, bez zbytečného čekání a hloupých poplatků“. Půjčit si můžete finanční obnos od 7500 Kč, až po 50000 Kč. Díky přehlednému online formuláři si zvolíte nejen výši půjčky, ale také dobu její splatnosti. Ta se pohybuje v rozmezí od 6, až po 72 měsíců. Po zvolení doby splácení ihned vidíte, jakou částku budete muset měsíčně hradit. Úroková sazba této krátkodobé půjčky činí 23,9 % ročně.

Krátkodobá půjčka od mBank

Tato hotovostní půjčka od bankovní společnosti mBank vás zaručeně potěší nulovým úrokem do konce roku 2013. Půjčit si můžete finanční obnos od 10000 Kč a to na dobu 12, až 84 měsíců. Veškeré formality vyřídíte prostřednictvím internetu. Za poskytnutí krátkodobé půjčky neplatíte ani korunu, a pokud budete mít problém se splácením, můžete si splátku posunout o 1, až 6 měsíců.

Krátkodobá půjčka od Zaplo.cz

Nebankovní společnost Zaplo.cz poskytuje krátkodobé půjčky a další prvotřídní zákaznické služby. Půjčit si můžete finanční obnos ve výši 500 – 12500 Kč a to na dobu 1 až 30 dnů. Výši půjčky i dobu splácení si navolíte prostřednictvím jednoduchého online formuláře. Nemalou výhodou této půjčky je skutečnost, že pokud ji splatíte včas, nebude vám účtován žádný úrok ani poplatek! Své peníze navíc můžete mít na bankovním účtu ještě v den podání online žádosti.

Krátkodobá korektní půjčka

Také tato nebankovní půjčka, kterou poskytuje společnost CRESCO GROUP s.r.o. se řadí k těm krátkodobým. Mezi její největší přednosti patří bezpochyby absence ručitele, snadné vyřízení bez nutnosti osobní návštěvy a rychlost poskytnutí finančních prostředků. Půjčit si můžete částku začínající na 10000 Kč a to na dobu v rozmezí 12 až 84 měsíců. Půjčka je oproštěna od všech poplatků a je také bezúčelová (tzv. půjčka na cokoli).

Krátkodobá OMEGA půjčka

O tuto krátkodobou půjčku můžete zažádat buďto prostřednictvím online formuláře nebo zasláním jedné SMS. Poskytovatel nebankovní OMEGA půjčky informuje o tom, že půjčku můžete získat do 15 minut. Minimální hodnota finanční injekce zde činí 1000 Kč, maximálně si můžete půjčit až pět tisíc. O půjčku žádejte zde.

Doba splatnosti činí 7, až 30 dní. RPSN u této krátkodobé půjčky je 2381% při půjčce ve výši 3 000,- Kč na dobu úvěru 28 dní. Půjčka je bez ručitele, dokládání příjmů a zdlouhavého papírování.