Hlavní charakteristika společnosti Profi Credit Czech

Do nebankovního segmentu se dnes uchyluje stále více lidí, kteří mají zájem půjčit si peníze rychle, jednoduše a bez komplikací. Na jednu takovou společnost se nyní podíváme. Aby byla naše recenze Profi Credit  skutečně objektivní, je třeba začít tím, že tento poskytovatel není na trhu žádným nováčkem. Zároveň je spojován s transparentními podmínkami, stejně jako s férovým přístupem.

Od řady svých konkurentů se navíc liší tím, že se nespecializuje nutně jenom na žadatele, kteří jsou zaměstnanci. Tato společnost dokáže nabídnout potřebné finanční prostředky také podnikatelům.

Jak vypadá zaměstnanecká půjčka?

Začneme úvěrem, který je zaměřený výhradně na zaměstnance. Tedy na osoby, které mají pracovní smlouvu a pravidelný příjem. Těm Proficredit půjčka může nabídnout takzvaný neúčelový úvěr. Jeho výhodou je to, že je možné použít ho na cokoliv. Bez nutnosti to uvádět, stejně jako bez nutnosti následného dokládání faktur. A kolik peněz je k dispozici? Nejnižší dostupnou sumou je částka 10 000 Kč. Tou nejvyšších poměrně příjemných 166 000. Splácet je možné půjčku až po dobu 48 měsíců. Navíc je pro klienty, kteří splácí včas připravena výhoda spojená s možností vrácení zaplacených peněz, a to až ve výši 25 000 Kč.

Jaké možnosti nabídne půjčka pro podnikání?

Nyní se podívejme na druhou situaci. Tedy na úvěr, kterým je půjčka podnikatelská. I ta je poměrně zajímavá. Zatímco v minulosti byla účelová, nyní už je možné využít i tyto peníze na cokoliv. Jak potvrzují Profi Credit zkušenosti, získat lze vcelku jednoduše sumy v rozmezí 30 000 – 150 000 korun českých. Výhodou je fakt, že jsou určeny pro v podstatě každého podnikatele. Stačí totiž, abyste svou ekonomickou aktivitu vyvíjeli alespoň 6 měsíců. Poté už si můžete bez obav požádat. Jak? Stejně jako u zaměstnanecké půjčky nejlépe z domova, online.

Přečtěte si také:  Nebankovní půjčky bez dokladovaní

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..