Schválíme.cz – SMS půjčka před výplatou

SMS půjčka před výplatou
OpenClips / Pixabay

Nebankovní společnost Schválíme.cz nabízí rychlé peníze před výplatou. Výhodou této půjčky je, že na ni dosáhne téměř každý žadatel. Nepotřebujete potvrzení o výši příjmu stačí, když budete mít jakýkoliv stálý měsíční příjem – výplatu, důchod, peněžitou pomoc v mateřství nebo třeba i „jen“ rodičovský příspěvek.
Za vyřízení půjčky se u Schválíme.cz neplatí žádné poplatky.

Malá půjčka od 500 korun do 12 000 korun

Tato půjčka je neúčelová, to znamená, že peníze můžete použít naprosto podle vlastních potřeb. Poskytovatel pro schválení této půjčky nenahlíží do registru dlužníků. Nepožaduje ručitele ani jinou zástavu. Žadatel o půjčku však musí být starší 20 let. Celý proces schválení půjčky probíhá online nebo prostřednictvím SMS zpráv.

Na webových stránkách společnosti naleznete formulář s žádostí o půjčku, který vyplníte z pohodlí domova. Další komunikace probíhá prostřednictvím telefonu. Každý žadatel musí doložit dva doklady totožnosti. Jedním z nich je občanský průkaz a k němu si připravte například rodný list, řidičský průkaz nebo cestovní pas.

Splácení SMS půjčka před výplatou

Doba splatnosti této malé bezúčelové půjčky je 15, 21, nebo 30 dnů. Záleží na vás, kterou variantu při žádosti zvolíte. V případě potřeby je možné půjčku ještě prodloužit, a to až na 45 dnů. U společnosti Schválíme.cz můžete mít zároveň jen jednu aktivní půjčku. Pokud tedy máte aktuálně u této společnosti nesplacenou půjčku, vaše další žádost o půjčku bude zamítnuta. Před podpisem smlouvy si důkladně přečtěte veškeré podmínky poskytovatele a zvažte, zda jsou pro vás přijatelné a výhodné.

Přečtěte si také:  Krátkodobé půjčky ihned na účet

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..