Půjčka online Essox

PublicDomainPictures / Pixabay

Essox je jedna z největších nebankovních společností zabývajících se poskytováním úvěrových a leasingových služeb v České republice. Hlavní náplní práce společnosti Essox je poskytování spotřebitelských úvěrů, leasingu na auto a půjčka online Essox.

Essox spolupracuje s různými partnery zejména v oblasti prodeje elektroniky, jízdních kol a automobilů. To znamená, že pokud si chcete koupit například ledničku na splátky. Splátkový prodej nezajišťuje prodejce, ale vyřizuje ho jejich smluvní partner, například Essox. Společnost Essox tedy zboží prodejci zaplatí za vás a vy potom splácíte úvěrové společnosti. Stejně tak je to s leasingem na auto.

Peníze splácíte finanční společnosti ne prodejci, a dokud za auto nezaplatíte poslední splátku, je majitelem vozidla leasingová společnost, například Essox. Půjčka online Essox je v České republice považována za důvěryhodnou už kvůli tomu, že je dceřinou společností prestižní Komerční banky.

Essox vyřídí půjčku online při nákupu v eshopu

Dnes už můžete získat také půjčku online Essox. A to buď ve formě peněz. Kdy po vyplnění formuláře a poslání potřebných dokumentů můžete získat půjčku ve výši 10 až 250 tisíc korun s RPSN již od 8,9%. Roční procentní sazba nákladů se ale liší podle výše půjčky, doby splácení a toho, jestli máte půjčku pojištěnou.

Druhou možností jak získat úvěr online od společnosti Essox je, když si přes internet koupíte jakékoli spotřební zboží a budete ho chtít na splátky. Nově totiž Essox spolupracuje s několika internetovými obchody, kterým vyřizuje prodej na splátky. Jsou to zejména prodejci elektroniky a jízdních kol a příslušenství. Vyřízení úvěru na zboží přes elektronický obchod a vyřízení klasické půjčky online probíhá obdobně.

Základem je vyplnit formulář, doložit příjem a poslat dva okopírované doklady. Pokud se jedná o nižší částku, není problém úvěr získat, u vyšších částek vždy uspět nemusíte.

Přečtěte si také:  Jak postupovat při online žádosti o půjčku?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..