Zaimo půjčka – nováček ve světě úvěrů, se silným zázemím

Pokud je někde zmínka o společnosti Zaimo, mnoho lidí automaticky říká, že se ve světě úvěrových produktů jedná o nováčka. To není zase až tak pravda, a to hlavně proto, že společnost má velmi silné zázemí.

Pokud budeme konkrétní a budeme citovat ze stránek společnosti, je třeba říci, že „Zaimo je 100% pobočkou Kreditechu, mezinárodní technologické společnosti s jedinou vizí: Udělat úvěry snazší a transparentnější“. Už tento samotný přístup je svým způsobem unikátní. Pojďme se tedy podívat, v čem Zaimo půjčka vlastně vyniká a zda je nebo není vhodnou možností při řešení našich finančních problémů.

Kolik si lze půjčit?

Dá se říci, že společnost spadá do segmentu mikropůjček, ale ne zcela Pochopíte to veš chvíli, kdy se plně soustředíte na částky, které nabídne. Tou nejnižší je suma 1 000 Kč, ale nejvyšší částkou, kterou lze získat, je příjemná hodnota 25 000 korun českých. V rámci samotné žádosti o peníze je Zaimo půjčka charakteristická i tím, že nám umožní zvolit si nejenom jeden konkrétní termín splatnosti, ale máme možnost získané peníze splácet. A to v rozmezí 1 – 12 jednotlivých splátek. I tímto se poskytovatel odlišuje od zažitých standardů. A tak hlavně vyjde vstříc lidem, pro které je jednorázové splacení problémem.

Zaimo půjčka nabídne rychlost i jednoduchost

Unikátní je poskytovatel také v oblasti rychlosti a jednoduchosti. Řada procesů proběhne zcela automaticky, což znamená možnost zažádat si o peníze kdykoliv, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. A to vše jednoduše, ať už jste kdekoliv. Stačí totiž jediná online žádost a schvalovací proces se ihned spouští. A to bez nutnosti zasílat naskenované dokumenty, nebo bez nutnosti se snad s někým scházet. Daná smlouva totiž dorazí emailem a umožní i elektronický podpis. A to vše i s jistotou stoprocentní transparentnosti. Drobným zdržením může být korunový registrační poplatek, ale i to se dá v rámci internetového bankovnictví provést za pár minut.

Přečtěte si také:  Rady a tipy pro všechny, kdo shánějí výhodnou krátkodobou půjčku

Peníze na cokoliv

Co s poskytnutou částkou souvisí, to je i fakt, že peníze je možné získat skutečně na cokoliv, bez nutnosti dokládat konkrétní účel. A tak je můžete použít skutečně jako řešení vaší finanční situace, ale stejně tak si za ně lze cokoliv koupit. Přijdou na váš bankovní účet, tedy konkrétně na ten, ze kterého byl odeslán onen korunový registrační poplatek. Ten se samozřejmě platí jenom poprvé. V rámci plateb vás tak v budoucnu čekají pouze splátky, které se zasílají na účet v měsíčních termínech.

Na první pohled snadné, v reálu nikoliv

Pokud bychom měli zhodnotit, jak je na tom Zaimo půjčka ve skutečnosti, je třeba nejprve projít její web, který mluví o velmi jednoduchých podmínkách a rychlosti. O čem se moc nemluví, to je nutnost registračního poplatku, nutnost smlouvy, nebo i poměrně zdlouhavý proces žádosti. Tímto daného poskytovatele často předčí rychlejší poskytovatelé, které skutečně nabídnou:

  • Vyřízení bez registračních poplatků
  • Vyřízení bez smlouvy
  • Vyřízení do 10 minut
  • Jednoduchou žádost o jednom jediném kroku

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..