Komu jsou určeny krátkodobé půjčky?

Přišla vám faktura od telefonního operátora, kterou nemáte z čeho uhradit? Potřebujete zaplatit nájem, ale na bankovním účtu vám zbývá poslední stokoruna? Nebo jednoduše potřebujete zaplatit obědy svému dítku či blížící se lyžařský kurz?

Pokud se vám hodí menší finanční injekce, kterou využijete k překlenutí období před výplatou, jsou právě vám určeny tzv. krátkodobé půjčky. Jak takové půjčky fungují a kdo je u nás poskytuje? Nepřestávejte číst následující řádky a dozvíte se to.

Krátkodobé půjčky na týden či měsíc

Jak již ze samotného názvu tohoto finančního produktu vyplývá, jedná se o půjčky, jejichž doba splatnosti nečiní rok ani půl roku. Zpravidla zde hovoříme o několika málo týdnech, během kterých je nutno vypůjčené prostředky vrátit společnosti, která vám je poskytnula. V tomto případě se jedná třeba o jeden týden, měsíc nebo měsíce tři.

Kdo krátkodobé půjčky poskytuje?

Poskytování krátkodobých půjček je doménou zejména nebankovních společností. Ty vám mohou schválit finanční výpomoc během několika krátkých minut. Zpravidla postačí vyplnit online formulář, jež uveřejňují na svých stránkách a po jeho schválení jsou vám odeslány peníze na bankovní účet. Úroky těchto půjček se různí, ve směs jsou ovšem dosti vysoké.

V opačném případě by se totiž nebankovním společnostem tento typ finanční výpomoci nevyplatilo poskytovat. Potřebujete-li tedy překlenout nepříznivé období nebo přežít pár dnů do výplaty, jsou tyto krátkodobé půjčky ideálním řešením.

Přečtěte si také:  Krátkodobé půjčky jsou nejlepší!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..