Odložte si splátky až dvakrát ročně

Máte-li již půjčenou jakoukoliv částku od České spořitelny, zajisté si ještě pamatujete, že jste při jejím sjednávání museli podepisovat štosy papírů. Na těch jsou mnohdy popsané pouze podmínky, na kterých jste s bankou dohodli.

Ovšem jeden papír je velice důležitý. Najdete na něm totiž větičku říkající to, že si vaše splátky půjčky můžete kdykoliv až dvakrát ročně odložit.

Větička ve smlouvě může změnit život

Právě toto tvrzení může udělat ze dne na den váš život veselejší a jednodušší. Nemusíte si totiž pořád hlídat pravidelné splácení, přesnou částku, konkrétní datum ani všechny bankovní operace. Prostě si můžete až dvakrát každý rok říct, že tento měsíc splácet nebudete! Takhle jednoduše to funguje, takto snadno si můžete udělat na dva měsíce v roce volno od všech povinností, nepříjemností a formalit.

Jaké další výhody máte k dispozici?

To samozřejmě není všechno! Pokud si pročtete podepsanou smlouvu ještě jednou a pečlivěji, zajisté v ní narazíte i na další výhody, o kterých jste do teď neměli třeba ani tušení. Jedná se kupříkladu o možnost navýšení nebo snížení měsíčních splátek, a to až o celých 50 %. V praxi se jedná o to, že navštívíte jakoukoliv pobočku České spořitelny, vysvětlíte váš záměr zdejšímu pracovníkovi a společně provedete zvýšení či snížení měsíční splátky o vámi vybranou částku. Takto se může stát, že najednou místo čtyřletého splácení budete splácet už třeba pouze tři roky. Získáte tak čas i penízky k dobru.

Další výhody, které půjčky o České spořitelny mají

Poslední výhodou, kterou zajisté taktéž oceníte, je možnost změny data vaší měsíční splátky. Můžete tak učinit kdykoliv během splácení a získat tak větší finanční nezávislost.

Přečtěte si také:  Hlavní charakteristika společnosti Profi Credit Czech

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..