Krátkodobá půjčka Dattonel Cash

OpenClips / Pixabay

Dattonel Cash je společnost, která poskytuje krátkodobé nebankovní půjčky pro klienty, kteří bydlí v ostravském regionu. Získání půjčky je velmi rychlé. Stačí jen zatelefonovat na číslo uvedené na webových stránkách společnosti a dohodnout si termín převzetí peněz.

Jak žádat o půjčku

O tuto nebankovní půjčku můžete žádat dvojím způsobem. Buď telefonicky, nebo vyplněním online žádosti. Půjčku může získat každý. Jedinou podmínkou je trvalý pobyt na území města Ostravy nebo v jeho blízkém okolí. Žádat mohou všichni, kteří mají možnost peníze do 30 dnů vrátit.

Není nutné, aby žadatel byl zaměstnaný, žadatelé mohou pobírat důchod nebo rentu atp. Společnost nezkoumá ani registry dlužníků. Výplata půjčky se provádí hotově, přímo u žadatele doma. Nepotřebujete tedy mít ani bankovní účet.

Splácení půjčky

Jedná se o půjčku krátkodobou, kterou je potřeba splatit do 30 dnů. V případě naléhavé potřeby je však možno dobu splatnosti posunout. Tato půjčka pomáhá lidem řešit naléhavé situace či nečekané náklady nebo prostě jen překlenout dobu do výplaty. Poplatky jsou uvedeny ve smlouvě jasně, tak, aby každý předem věděl, kolik bude muset zaplatit. Například při výši půjčky 1000 Kč bude poplatek 370 Kč a celková suma, kterou tak bude muset klient zaplatit, bude činit 1 370 Kč.

Při půjčce 2 000 Kč je poplatek stanovený na 700 Kč a celkově bude muset klient vrátit 2 700 Kč. V případě první půjčky je její maximální výše stanovena na 2 000 Kč, v případě druhé výpůjčky je možno čerpat již částku 3 000 Kč a takto dále až do výše 5 000 Kč, které se poskytují pouze ověřeným klientům. Účel půjčky je soukromou záležitostí a nikde jej do žádosti nemusíte uvádět.

Přečtěte si také:  SMS krátkodobé půjčky

 1. Dobrý den, Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčky, úvěru na bydlení,
  atd..? V současné době nabízíme osobní a podnikatelský úvěr pro jakýkoliv
  zájem o individuální na 2% úrokovou sazbou 1-30 roky.
  Jméno:
  Datum narození:
  pohlaví:
  Rodinný stav:
  adresa:
  Město:
  Země:
  Telefon:
  Výše úvěru:
  Doba trvání úvěru:
  Čistý měsíční příjem.
  Kontaktujte nás: creditsolutionhome@outlook.com

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..