Půjčka Zaplo k překlenutí krátkodobých potíží

Půjčka Zaplo
undulatus / Pixabay

Společnost Zaplo.cz poskytuje krátkodobé půjčky s dobou splatnosti 1 – 30 dnů všem zájemcům ve věku od 18 let. Samozřejmostí je způsobilost k právním úkonům. Vaše žádost o půjčku zde bude prověřena a vy budete vyrozuměni o jejím schválení či zamítnutí během pouhých několika minut.

Půjčka Zaplo – podmínky půjčky

Pro získání krátkodobé půjčky Zaplo.cz musíte být českým občanem a vlastnit bankovní účet v bance, která se nachází na území České republiky. Musíte odeslat řádně a kompletně vyplněný přihlašovací formulář na webových stránkách poskytovatele. Zde potvrzujete svou bezdlužnost a také schopnost úvěr ve smluveném termínu splatit. Ručitel, zástava ani spoludlužník nejsou k získání krátkodobé půjčky od Zaplo.cz potřeba.

Zodpovědné půjčování

Společnost se však přísně řídí pravidly zodpovědného půjčování, proto vaše žádost o půjčku bude zamítnuta, dlužíte-li peníze již jiné společnosti nebo bance. Zaplo.cz bonitu svých zákazníků v průběhu schvalovacího procesu prověřuje, pouhá negativní platební historie však není důvodem k zamítnutí vaší žádosti.

Jaká je výše půjčky u Zaplo?

Půjčka Zaplo se nabízí ve výši až 12 500 korun, v případě první půjčky si však můžete požádat maximálně o 5 000 Kč. Teprve po jejím řádném splacení, kdy se uvedete jako zodpovědný dlužník, vám bude možná částka pro další půjčky postupně navyšována. Jako motivaci pro nové klienty nabízí Zaplo.cz první půjčku zcela zdarma, tj. bez poplatků a úroků.

Po 30 dnech vrátíte pouze do koruny tolik, kolik jste si půjčili – samozřejmě pouze v případě, že dodržíte termín splatnosti.

Přečtěte si také:  Splácíš řádně? Pak tě odměníme

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *