Finská půjčka Ferratum

Finská půjčka FerratumJedná se o rychlou krátkodobou půjčku – finská půjčka je už ve své podstatě krátkodobá půjčka malých částek. Poskytovatel v tomto případě nepožaduje výpis z registru dlužníků ani potvrzení o výši příjmu. První půjčku získáte úplně bez poplatku. Při opakované žádosti o úvěr se automaticky navyšuje možnost vyšších úvěrů.

Tip pro Vás: Víte, proč se dětí učí finanční gramotnosti? Přečtěte si i vy zajímavý článek naší kolegyně.

Finská půjčka Ferratum – podmínky pro získání

Je možno si půjčit 500 Kč až 10 000 Kč. Minimální věk žadatele je 20 let. Žádost se podává online, osobní schůzka není nutná. Vše je přitom vyřízeno během několika minut. Po schválení, jsou vám peníze zaslány obratem na váš účet.

Nejpozději do druhého dne je tak budete mít k dispozici. Pokud vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje převod peněz na účet, je možné se domluvit na zaslání peněz složenkou na vámi uvedenou adresu.

Půjčka Ferratum se hodí jak pro zaměstnané žadatele, tak pro živnostníky, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Stačí mít jakýkoliv stabilní příjem. Půjčka je bezúčelová.

Finská půjčka Ferratum a její splácení

Splatnost půjčky je ve většině případů stanovena na 15 až 21 dní. Za každých půjčených 1 000 Kč se platí poplatek 250 Kč. To znamená, že při půjčce 1000 Kč zaplatíte poplatek 250 Kč, při půjče 2 000 Kč zaplatíte poplatek 500 Kč, při 3 000 Kč to bude 750 Kč, atd. Jiným způsobem se půjčka neúročí. Splátky jsou předem jasně domluveny a nikdo nemusí mít obavy ze skrytých poplatků nebo nejasných podmínek půjčky.

Přečtěte si také:  Splácíš řádně? Pak tě odměníme

U nejnižších částek půjčky je splatnost 15 dnů, od 6 000 Kč se můžete dohodnout na splatnosti až 30 dnů. Pokud by při splácení klientovi nastaly nějaké potíže a nestihl peníze včas splatit, je nejlepším řešením neprodleně kontaktovat poskytovatele a dohodnout se na odložení splátky a jejím náhradním termínu. Za zpoždění je ovšem účtována pokuta.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..