Půjčky pro OSVČ

Půjčky pro OSVČOsoby samostatně výdělečně činné to mnohdy nemají vůbec jednoduché. Zajišťují poptávku na trhu, ale sami si nemohou ani půjčit. I když to neplatí všude, prakticky každá banka se na takové lidi stále dívá s despektem. Existuje však jedna nebankovní společnost, která ráda půjčí i OSVČ.

Půjčky pro OSVČ až do výše 12 500 Kč

Takovou společností je zaplo.cz. I když prověřuje bonitu svých zákazníků, tedy schopnost splácet a vaši platební minulost, nemusíte se jako OSVČ vůbec ničeho bát, protože jste-li slušným klientem, zaplo.cz vám bez okolků rádo půjčí. Půjčit si můžete částku od 1 000 Kč až po 12 500 Kč na dobu od jednoho týdne až po jeden měsíc. Budete mít tak dostatek času peníze společnosti zaplo.cz vrátit.

Proč zaplo.cz a ne banku?

Pro některé zde vyvstává otázka, proč by si vlastně měli půjčovat u zaplo.cz, když banky často nabízí mnohem více peněz? To je sice pravda, ovšem u zaplo.cz nemusíte prakticky nic splňovat. Stačí být osobou starší 18 let, mít bankovní účet a být bezdlužný. To je všechno! Banky si navíc často diktují další nesmyslné podmínky, které dokáže splnit jen málokdo. U zaplo.cz tedy máte rychlé peníze bez zdlouhavého papírování a zbytečného dokládání.

Když už zaplo.cz, tak kolik?

Pokud jste se tedy s konečnou platností rozhodli, že si půjčíte u zaplo.cz, budete se nyní určitě rozmýšlet nad tím, kolik si vlastně půjčíte. Půjčujete-li si poprvé, doporučujeme využít nejvyšší možné částky, jelikož máte půjčku naprosto zdarma. U druhého půjčení již bohužel počítejte s úroky, které, i když jsou poměrně nízké, mohou způsobit finanční problémy. Dále je důležitá i doba splacení půjčky, která v prvním případě může být i maximálních třicet dnů, ve druhém případě by měla být co nejnižší, a to například okolo deseti dnů. Jedině tak se totiž vyhnete přehnaně vysokým úrokům.

Přečtěte si také:  Půjčky pro důchodce

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *