Získejte řádným splacením peníze navíc

Získejte řádným splacením peníze navícŘádně splácet – to už dnes není vůbec běžné, a pokud právě vy patříte mezi osoby, které nikdy nezapomínají a vždy mají vše řádně uhrazeno a splaceno, můžete se od teď radovat! Právě vám je totiž věnovaná novinka od České spořitelny, která za řádné splácení vrací část peněz.

Půjčka od České spořitelny má řadu výhod
Jedná se o klasický půjčkový produkt od České spořitelny. Půjčíte si tedy částku od 20 000 do 700 000 Kč na dobu od dvou do sedmi let, a pokud budete každý měsíc vždy řádně splácet, dostanete některé úroky zpátky. Půjčku si navíc můžete sjednat bez jakéhokoliv zajištění, bez prokazování účelu, bez potvrzení o příjmu či bez jediného měsíčního poplatku za správu úvěru.

Kolik budete měsíčně splácet?
Při všech těchto parametrech budete například při půjčce 100 000 Kč na 2 roky splácet 4 942 Kč měsíčně. V takovém případě následně České spořitelně vrátíte 119 597 Kč. Budete-li však splácet vždy řádně, včas a bez jakéhokoliv zaškobrtnutí, získáte 6 178 Kč zpátky, a tak přeplatíte pouze 13 419 Kč, což je naprosto směšná částka.

Jak by tato situace vypadala při delší době splácení?
Ovšem, pokud budete splácet delší dobu, budou vrácené finance postupně narůstat. Tak například při půjčce 200 000 Kč na nejdelší možnou dobu splácení, a to tedy na 7 let, můžete při řádném splácení získat nazpátek až 17 969 Kč. Měsíční splátky v takovém případě budou činit 3 683 korun a přeplacená částka bude snížena až na úroveň 293 260 Kč. Což už jsou pořádné rozdíly, které mohou hodně ulehčit vaší peněžence. Když si tedy budete půjčovat, zamyslete se i nad touto variantou a raději si vše dopředu dobře propočítejte, abyste nakonec nemuseli přeplácet velké tisíce pro nic za nic!

Přečtěte si také:  Půjčka Zaplo k překlenutí krátkodobých potíží

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *