SMS krátkodobé půjčky

OpenClips / Pixabay

Pokud vám chybí před výplatou peníze, nemusíte v dnešní době zoufat. Na trhu je spousta krátkodobých nebankovních půjček, které vám pomohou toto nepříznivou situaci vyřešit.

Je mnoho lidí, kteří nemají možnost si půjčit v rodině nebo u přátel. Pro ně jsou nabídky krátkodobých SMS půjček k nezaplacení.

Firma Omega Financial je jedním z poskytovatelů tohoto typu půjček. Je velmi oblíbená, vyřízení půjčky je zde jednoduché a rychlé. Nepožaduje výpis z registru dlužníků, doklad o výši příjmu, ručitele ani zástavu. Podmínkou je věk minimálně 18 let.

Půjčka je bezúčelová. U této firmy si můžete sjednat půjčku buď na jejích stránkách pomoci online žádosti nebo telefonicky pomocí SMS zprávy. Půjčka je vhodná i pro nezaměstnané a důchodce.

Schválení SMS krátkodobé půjčky

Po odeslání SMS zprávy, ve které uvedete základní údaje a částku, kterou si chcete půjčit, vám do 10 minut přijde odpověď, ve které se dozvíte, zda vám byl úvěr schválen. Po schválení půjčky si dohodnete, jakým způsobem převezmete peníze. Nejběžnější je odeslání na účet, ale není problém se dohodnout na zaslání peněz poštovní poukázkou. Získat krátkodobé nebankovní půjčky bývá mnohem jednodušší než získání úvěru u banky. Klienti, kteří nesplňují bankou nadstavené parametry, mají u nebankovních společností šanci peníze získat.

Výhody SMS krátkodobé půjčky

Výhodou bývají především malé poplatky, jelikož si klient půjčuje třeba jen pár set či tisíc korun, nepřeplatí se tolik jako u vyšších spotřebitelských úvěrů. Nebývá také problém požádat o prodloužení doby splatnosti.

Přečtěte si také:  Půjčky na směnku

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..