Click Credit půjčka – rychlé finance až na 30 dní

Click Credit půjčka
OpenClips / Pixabay
Click Credit přišel s novou formou rychlé krátkodobé půjčky, která je absolutně nejsnadněji dostupná ze všech. Až do výše 3 000 Kč ji můžete nejen vyřídit, ale také rovnou zinkasovat na kterémkoliv online terminálu Sazky, s výjimkou České pošty a TESCO. Vyšší částku budete mít na svém účtu do hodiny po schválení půjčky.

Click Credit půjčka a její podmínky
Půjčit si můžete maximálně 5 000 korun, v tom případě musíte mimo občanského průkazu a druhého dokladu s fotografií, což je podmínkou pro poskytnutí půjčky všeobecně, doložit také fakt, že máte bankovní účet vedený na své jméno. Samozřejmou podmínkou je zletilost žadatele.

Ceník Click Credit půjčky

Finanční podmínky poskytnutí Click Credit půjčky jsou neporovnatelně výhodnější než u jiných nebankovních poskytovatelů. Za každou půjčenou tisícikorunu vrátíte za 30 dní jen 33 korun navíc a půjčku lze opakovaně prodloužit o dalších 30 dní, zaplatíte-li 20% její výše a třicetikorunový poplatek navrch. Respektive 10% + 30 Kč pro prodloužení na 15 dní. O prodloužení přitom není potřeba speciálně žádat, splátka 20 nebo 10% je automaticky pokládána za schválenou žádost o prodloužení.

Skvělou nabídku má Click Credit pro studenty, kterým nabízí půjčku do 1 500 Kč na 30 dnů zcela zdarma. Podmínkou je jen předložení platného průkazu ISIC.

Nestihli jste zaplatit?

Nesplatili jste půjčku v termínu ani nepožádali včas o prodloužení? V případě, že dlužíte Click Creditu, není nic ztraceno. O prodloužení půjčky lze zažádat i poté, co její splatnost již prošla a vám byla naúčtována sankce. Ani pokuty za nesplacený závazek vás přitom nezruinují, jedná se, a to opakovaně 3x po sobě, o 10% půjčené částky, maximálně však 200 korun.

Přečtěte si také:  Půjčka online Essox

4 comments

  1. jsem v insolvenci a potřebuju půjčku na domácnost. Insolvence jsem za ex zaplatila jednorázově ale bohužel nezbylo mi na živobytí,lékaře,nájem a ostatní,nevím kdy bude odvolaná z registru půjčíte mi u Vás ? cca 45000,- na 72měsíců splátka 1000,-

  2. Dobrý den
    četl jsem Vaši nabídku. Bylo by prosím možné poskytnout půjčku v insolvenci? Částka tak kolem 5000Kč. Děkuji

  3. Dobry den.jsem v insolvenci.bylo by mi možné poskytnout půjčku 5000kc na zaplacení služeb s uzivanim bytu?dekuji

  4. Dobrý den,šlo by od vás půjčit 40000.na doplacení insolvence ? Je to můj jediný závazek,jinak jsem zaměstnán na dobu neurčitou,takže splátky nejsou problém.Klidně budu splácet 4000.měsíčně.Děkují za info.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..