Která nebankovní americká hypotéka je nejlepší?

Popularita nebankovních amerických hypoték posledních sedm let trvale roste. Důvodů, proč právě ony, je hned několik: v prvé řadě jsou snadno dostupné, protože k jejich získání není nutné splňovat tytéž podmínky, jako když žádáte o půjčku v bance. Někteří poskytovatelé totiž nabízejí podmínky srovnatelné s bankami a k tomu navíc daleko flexibilnější přístup. Pokud se pro nebankovní americkou hypotéku rozhodnete, je však nutné trochu zapátrat na trhu.

Například Hypopůjčka od společnosti TGI Money a. s. má velmi nízký úrok i RPSN a můžete si ji přizpůsobit svým potřebám. U této americké hypotéky ručíte nemovitostí, což úvěrové společnosti jako záruka stačí.

Nemusíte po příbuzenstvu shánět ručitele nebo dokazovat své příjmy. A pokud jste se někdy dostali do některého z registrů dlužníků, vůbec to nevadí – společnosti stačí vaše čestné prohlášení, že dostatečné příjmy máte, a v registrech vás ani vyhledávat nebude.

Hypopůjčka nabízí dokonce tři typy splácení. Pokud ji zamýšlíte využít jako běžný spotřební úvěr, pak je asi ideální varianta Standard s pevně stanovenou výší měsíčních splátek. Máte přitom možnost splácet až dvacet let, takže si sami můžete nastavit takovou výši splátek, která je pro vás přijatelná. Druhé dvě varianty se hodí například k rozjezdu podnikání, kdy v prvních měsících či letech neočekáváte žádné horentní příjmy, ale spíše boj o každou zakázku. U varianty Flexi splácíte jen minimální splátku ve výši úroku, přičemž podle své momentální situace můžete splácet více a vytvářet si rezervu. Celá půjčka je splatná po 5 letech, kdy si můžete zažádat o nový úvěr, pokud by to s podnikáním nešlo úplně podle vašich představ. U varianty Business pak měsíčně splácíte pouze úrok a máte možnost půjčku kdykoli jednorázově splatit.

Hypopůjčka vám může být poskytnuta až do výše 3 milionů korun (maximálně však 50 % odhadní ceny nemovitosti).  Zažádat si o ni můžete online a již do 24 hodin se dozvíte, jestli vaše žádost byla předběžně schválena. Jsme přesvědčeni, že na trhu nebankovních amerických hypoték se jedná o naprostou jedničku. Díky svým podmínkám se dokonce hodí i k nebankovní konsolidaci půjček.

Přečtěte si také:  Co dělat, když nezvládáte splácet půjčku?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *