Půjčky pro důchodce

Důchodci. Jedna z nejpočetnějších skupin v naší společnosti, které je do jejich životní cesty dávána stále nějaká překážka. Jednou z nich je i značná finanční nesvoboda.

Ne každý, kdo je totiž ve starobním důchodě, si může říct, že si vezme půjčku například na nové vybavení do bytu. Spousta finančních institucí by jim totiž nepůjčila ani korunu.

Kde si mohou půjčit i důchodci bez problémů?

Existuje však pár výjimek, které právě i našim starouškům dokáží pomoct. Například taková společnost Qkonto poskytuje půjčky všem osobám starším 18 let s trvalým a pravidelným příjmem ve výši minimálně 10 000 Kč. Nezáleží ovšem na tom, v jaké podobě ten příjem je. Může se tedy jednat i o starobní důchod.

Půjčky pro důchodce až do 50 000 Kč

Právě u Qkonta tedy můžete najít peněžní podporu, jakou hledáte. Vybrat si navíc můžete částku od 10 000 do 50 000 Kč s tím, že délku úvěru a výši splátek si určujete sami zvolením konkrétního „finančního programu“. Jedná se o půjčku v rámci „Qkonto“, nebo „Qkonto mini“, nebo „Qkonto podnikatel“. Poslední možnost je vhodná zejména pro OSVČ, první dvě si ale mohou zvolit i důchodci.

V čem se liší Qkonto a Qkonto mini?

Ty se liší pouze ve výšce splátek. Například půjčíte-li si částku 20 000 Kč, u Qkonta budete každý měsíc splácet 2 120 Kč, u Qkonta mini je měsíční splátka pouze ve výši 1 198 Kč. Každý si tedy můžete zvolit, co mu nejvíc vyhovuje. Samozřejmě není problémem, když si i důchodce bude chtít sjednat „Qkonto podnikatel“. V takovém případě ale počítejte s pravidelnými splátkami ve výši 1 598 Kč.

Přečtěte si také:  Získejte řádným splacením peníze navíc

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..