Okamžité půjčky – pomoc „shůry“…

Okamžité půjčkyObčas každý z nás potřebuje pomoc. Patříte-li k těm šťastným, kteří mají kolem sebe rodinu a přátele připravené přispěchat kdykoliv, gratulujeme. Bohužel pro mnoho lidí stále platí, že nejlepší pomocná ruka se nachází na konci vlastního ramene. A přece je tu možnost pomoci – v podobě Andělské půjčky.

Komu Andělská půjčka pomůže?

Pravidla jsou jednoduchá. Je vám více než 18 let? Jste způsobilí k právním úkonům? Máte trvalé bydliště na území České republiky a není to na obecním úřadě? Chovali jste se doposud finančně zodpovědně a není proti vám vedeno žádné exekuční řízení ani nejste v insolvenci? Máte stálý příjem? Pak může pomoci právě vám!

Parametry okamžité půjčky

Půjčit si, splňujete-li výše uvedené podmínky, můžete od 1 000 do 10 000 korun, a to na 7 – 30 dnů s poplatkem 70 Kč z každé půjčené tisícikoruny za týden, který je splatný společně s vrácením vypůjčených peněz. Neplatí se žádné úroky ani jiné skryté poplatky předem ani během splácení. Nemůžete-li půjčku vrátit v předem dohodnutém termínu, lze si její splatnost samozřejmě prodloužit. Tato služba je pak zpoplatněna, výši poplatku si snadno zjistíte předem na webových stránkách půjčky.

Peníze okamžitě

Proces schvalování půjčky je velice pružný a rychlý, probíhá do 30 minut, pokud řádně doložíte potřebné doklady, což je občanský průkaz a potvrzení o příjmech, které nemusí nutně pocházet jen ze zaměstnaneckého poměru. Můžete být i OSVČ, důchodce, matka na mateřské dovolené či pracovat „jen“ jako brigádník. Andělská půjčka nikoho nediskvalifikuje předem. Po jejím schválení budete mít své peníze na účtu už do 15 minut.

Přečtěte si také:  Splácíš řádně? Pak tě odměníme

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..