Získejte okamžité půjčky od společnosti Vata

Půjčka Vata OnlineNebankovní společnost Vata vám poskytne okamžitou půjčku ve výši 5000 korun na dobu 1-30 dnů. Tato okamžitá půjčka vám může pomoci v situaci, kdy vás překvapí nenadále výdaje, nebo potřebujete překlenout období do výplaty.

Jak žádat o půjčku od společnosti Vata

Žádost o půjčku si můžete vyplnit na formuláři na webových stránkách poskytovatele. Finanční poradce společnosti si ověří vámi uvedené údaje, telefonicky vás vyzve k uhrazení 1 koruny na účet poskytovatele a v případě, že vyhovíte všem podmínkám, vám okamžitě zašle požadovanou částku na účet.

Podmínky pro poskytnutí okamžité půjčky

Poskytovatel Vata poskytuje půjčku občanům, kteří mají trvalý pobyt na území České republiky, věk nad 18 let a trvalý měsíční příjem ve výši minimálně 7 000 korun. Žadatel o půjčku nemusí být trvale zaměstnaný, může pobírat invalidní nebo starobní důchod, dávky v mateřství, nebo jakýkoliv jiný příjem.

Každý žadatel o okamžitou půjčku od společnosti Vata musí být vlastníkem bankovního účtu a nesmí mít žádné neuhrazené závazky. Poskytovatel nahlíží do registru dlužníků.

Splácení Vata půjčky

Od začátku vaší půjčky budete přesně vědět, kolik celkově zaplatíte. Sami si můžete zvolit částku a i dobu, na kterou si peníze potřebujete půjčit, kdy ze smlouvy vyplývá, že by peníze měly být vráceny nejpozději do 30 dnů.

V případě, že však nemůžete ve stanoveném termínu peníze vrátit, je zde možnost kontaktovat telefonicky poskytovatele a dohodnout se na prodloužení splatnosti. Toto je možné za poplatek 400 korun až na 90 dnů. Úrok této půjčky je 0,6667% denně.

Zažádejte si online o Vata půjčku

Přečtěte si také:  Odložte si splátky až dvakrát ročně

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *