Flora Credit – půjčka před výplatou

Flora CreditPro krátkodobou půjčku si můžete zajít na mnoho míst, nebankovní firmy, které je nabízejí, vyrůstají jako houby po dešti. Rozhodující pro vás, jak zákazníka, je však serióznost poskytovatele. Stoprocentně spolehnout se můžete na pražskou společnost Flora Credit. Její postup při poskytování půjček je naprosto otevřený, jedná s klienty naprosto profesionálně, čestně a podle dohodnutých pravidel. Důvěra je považována za základ.

Flora půjčka

Flora Credit poskytuje krátkodobé půjčky před výplatou, které je možno obdržet bezhotovostním převodem na účet nebo složenkou. Ve smlouvách nehledejte žádné skryté podmínky a nečekané poplatky. Flora Credit se snaží vybudovat si síť stálých zákazníků, se kterými je možná dlouhodobá spolupráce na základě vzájemné důvěry. Proto nabízí zdarma upomínkovou službu, aby nedocházelo zbytečně k opožďování plateb.

Parametry půjčky

Půjčka od Flora Creditu se poskytuje ve výši 500 až 5 000 korun na 15 dní. Neplatí se žádné úroky, navíc se hradí jen poplatek za zpracování půjčky, který je splatný společně s půjčkou. U půjčky 500 Kč činí tento poplatek 100 korun, u půjčky 1 000 Kč 200 korun. Dále pak dalších 200 korun za každou vypůjčenou tisícikorunu. První půjčka je poskytována v maximální výši 500 až 1 000 korun, při opakovaných půjčkách pak vždy o 1 000 korun více. Při páté půjčce si tak můžete půjčit již 5 000 korun.

Vyřízení půjčky

Při první žádosti o půjčku je potřeba vyplnit online formulář na internetových stránkách poskytovatele, podruhé, a pak již vždy, stačí zažádat e-mailem nebo formou sms s uvedením svého rodného čísla. Jste-li již ověřeným klientem, vše probíhá rychle a bez zbytečných administrativních průtahů.

Přečtěte si také:  Schválíme.cz - SMS půjčka před výplatou

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..