Mutuo půjčka – pomůže rychle a spolehlivě

Na našem trhu funguje celá řada poskytovatelů nebankovních půjček. V případě, že vás okolnosti donutí se na některého z nich obrátit, vybírejte pečlivě. Vhodné je obrátit se na společnost prověřenou a spolehlivou, která hraje fér. A právě taková je Mutuo půjčka, která nabízí krátkodobé půjčky k překonání finanční tísně např. před výplatou nebo pro případ náhlých nečekaných výdajů.

Podmínky půjčky

Podmínky půjček u společnosti Mutuo jsou jasně definovány a nemůže se stát, že by vás zaskočily skryté poplatky nebo něco podobného. Podáte-li online žádost, kterou naleznete na webových stránkách společnosti, bude ihned, vysloveně v průběhu několika minut, vyhodnocena, o výsledku budete informováni a v případě kladného posouzení vám také obratem budou zaslány peníze.

K žádosti je nutno doložit jen čitelně oboustranně oskenovaný občanský průkaz.

Výše a splatnost půjčky

Mutuo poskytuje půjčky ve výši 1 000 – 5 000 korun na 15 nebo 22 dní. Poplatky za půjčku se hradí ve výši 250 korun z každé půjčené tisícikoruny na 15 dní. Poprvé, jako neověřený klient, můžete obdržet pouze půjčku ve výši 1 000 Kč, která vám bude odeslána poštovní poukázkou. Jestliže tuto půjčku řádně splatíte, podruhé již můžete získat tisíce dva, potřetí tři, atd. Tyto půjčky se již poskytují na bankovní účet.

Zároveň také, jako ověření klienti, dostanete bonus v podobě týdne půjčky zdarma. Za půjčku na 22 dní tedy zaplatíte stejně vysoký poplatek jako za půjčku patnáctidenní. Na blížící se splatnost půjčky vás přitom společnost opakovaně a zdarma upozorní prostřednictvím SMS zprávy.

Přečtěte si také:  Získejte okamžité půjčky od společnosti Vata

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..